Centrum Transferu Technologii i Innowacji

Aktualności

Ukw na SCITECH IMPACT'18

Pan Premier Mateusz Morawiecki i Pan Minister Jarosław Gowin odwiedzili stoisko Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na SciTech Impact’18. Wynalazki prezentował dr hab. inż. Marek Macko, prof. nadzw., Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy UKW.

 

 

UKW na WOD-KAN 2018

UKW na INNOFORM

Przedstawiciele konsorcjum UTP i UKW uczestniczyli w dniach 24-26 kwietnia 2018 r., w 2. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM. 

6 Panel Ekspertów w temacie komercjalizacji badań i rozliczania grantów przedwdrożeniowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych komercjalizacją swoich badań oraz rozliczaniem grantów przedwdrożeniowych na 6 PANEL EKSPERTÓW, który odbędzie się w dniu 9 maja na UTP w Bydgoszczy w RCI w sali C8. w godzinach 9.00 - 11.00.

Drugi nabór na granty przedwdrożeniowe rozstrzygnięty

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (Lider utworzonego Konsorcjum) oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy realizują od kilku miesięcy wspólny projekt pn. Inkubator Innowacyjności +.

I nabór wniosków na Granty Przedwdrożeniowe rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że zakończono proces oceny wniosków złożonych w ramach I konkursu na Granty Przedwdrożeniower, realizowanego w ramach projektu Inkubator Innowacyjności + przez Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy (Lider Konsorcjum) oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Konsorcjant).

Możliwości komercjalizacji wyników badań naukowych – panel ekspercki

Konsorcjum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. i J. Śniadeckich oraz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, serdecznie zaprasza na czwarte już spotkanie Panelowe Ekspertów. Tym razem tematem przewodnim będzie komercjalizacja wyników badań naukowych – kwestia istotna z punktu widzenia zarówno nauki, jak i gospodarki. Spotkanie odbędzie się w Regionalnym Centrum Innowacyjności UTP (Al. Prof. S. Kaliskiego 7, s. C8), w godzinach od 10:00 do 14:00.

Biznes Trendy w Bydgoszczy

17.11.2017 r. od godziny  10:00 Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze w Bydgoszczy zmieni się w przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów między przedsiębiorstwami.

Konferencja: Innowacyjne technologie i materiały w przetwórstwie tworzyw sztucznych

Bydgoski Klaster Przemysłowy i Polska Izba Gospodarcza Elektroniki to organizatorzy Konferencji Branżowej: Innowacyjne technologie i materiały w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Koniec naboru wniosków w ramach I edycji konkursu na Granty

Z dniem 27 października br. zakończyliśmy nabór w ramach I edycji konkursu na Granty na prace przedwdrożeniowe - podniesienie poziomu gotowości wdrożeniowej (TRL), realizowanego w ramach projektu Inkubator Innowacyjności +.

 

Panel Ekspercki: innowacje w sektorze rolno-spożywczym

17.10.2017 roku w Auli Biblioteki Głównej UKW w Bydgoszczy, odbyło się Drugie Spotkanie Panelowe Ekspertów w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności +”. Okazję do zgłębiania wiedzy dla uczestników zagwarantowała współpraca  Uniwersytetu Technologiczno–Przyrodniczego i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.