Aktualności

Panel Ekspercki: innowacje w sektorze rolno-spożywczym

20 października 2017

17.10.2017 roku w Auli Biblioteki Głównej UKW w Bydgoszczy, odbyło się Drugie Spotkanie Panelowe Ekspertów w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności +”. Okazję do zgłębiania wiedzy dla uczestników zagwarantowała współpraca  Uniwersytetu Technologiczno–Przyrodniczego i Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

czytaj całość…

INNOWACJE W SEKTORZE ROLNO-SPOŻYWCZYM – PANEL EKSPERTÓW

05 października 2017

17 października budynek Biblioteki UKW w Bydgoszczy, przy ul. Szymanowskiego, 
w godzinach od 12:00 – 15:00 zamieni się w regionalne forum dotyczące innowacji w sektorze rolno-spożywczym. Podczas spotkania uczestnicy liczyć mogą na ciekawą prelekcję dotyczącą podatkowych i finansowych aspektów „Ustawy o innowacyjności”, czyli na jakie ulgi liczyć może przedsiębiorca w ramach współpracy w obszarze B+R.

czytaj całość…

UKW nauką i wiedzą wspiera bydgoskie firmy

23 sierpnia 2017

Innowacyjne projekty dwóch bydgoskich spółek spin-out, związanych z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego, znalazły się na liście projektów kwalifikujących się do dofinansowania w konkursie Nr RPKP.01.03.01-IZ.00-04-038/16 „Wsparcie procesów badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach akademickich”.

czytaj całość…

Nauka i biznes w auli Copernicanum UKW

21 czerwca 2017
czytaj całość

W miniony wtorek odbyło się seminarium mające na celu wzmocnienie współpracy nauki z biznesem. Podczas niego lokalni przedsiębiorcy oraz naukowcy mieli okazję zapoznać się ze specyfiką programu Inkubator Innowacyjności+ , realizowanego przez konsorcjum Naszej Uczelni oraz Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

czytaj całość…

Wzmocnienie współpracy nauka biznes - semnarium

14 czerwca 2017

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, w ramach konsorcjum projektowego w programie Inkubator Innowacyjności+, zapraszają serdecznie na seminarium informacyjne dotyczące wzmocnienia współpracy między środowiskiem naukowym i otoczeniem gospodarczym.

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Centrum Transferu Technologii i Innowacji
ul. Ogińskiego 16, I piętro, pokoje 103-106
tel. 52 34 19 137