Centrum Transferu Technologii i Innowacji

Aktualności

Gospodarka 4.0

Cztery nagrody na IWIS 2019

W dniach 14-16 października 2019 r. wynalazki z UKW były prezentowane w przepięknych wnętrzach Politechniki Warszawskiej na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków (International Warsaw Invention Show - IWIS 2019).

O innowacjach UKW w mediach

Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy, dr hab. inż. Marek Macko, prof. nadzw. oraz Dyrektor Centrum Transferu Technologii i Innowacji, dr inż. Dariusz Mikołajewski kilkukrotnie pojawili się w ostatnich dniach w mediach.

Wynalazki pracowników UKW z medalami w Skopje

W dniach 24-26 września 2019 r. w Skopje w Macedonii Północnej odbyły się 3rd International Fair Of Patents, Inventions, Innovations And New Techologies "INOVAMAK 2019" na których UKW zaprezentowało dwa wynalazki. 

O idei smart city w programie TVP Bydgoszcz

23 lipca 2019 r. dr inż. Dariusz Mikołajewski, Dyrektor Centrum Transferu Technologii i Innowacji UKW gościł w programie Region pełen lata, gdzie mówił o tym czy smart city czyli inteligentne miasta to bliska i konieczna przyszłość. 

Nagrody Marszałka dla UKW

16 czerwca 2019 r. w Centrum Kulturalno-Kongresowym "Jordanki" w Toruniu odbyła się doroczna Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - najbardziej prestiżowego regionalnego wyróżnienia będącego wyrazem uznania za najwartościowsze dokonania w istotnych obszarach działalności publicznej, społecznej, profesjonalnej i biznesowej w 2018 r.