Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z wyróżnieniem na Targach Druku 3D w Kielcach Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z wyróżnieniem na Targach Druku 3D w Kielcach

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z wyróżnieniem na Targach Druku 3D w Kielcach

Naukowcy z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w składzie: dr hab. inż. Marek Macko, prof. uczelni, mgr Zbigniew Szczepański, mgr inż. Jakub Lewandowski, mgr inż. Michał Rosiak oraz broker innowacji dr Szymon Wasielewski, wzięli udział w Targach Druku 3D w Kielcach.
Zaprezentowana tam oferta obejmowała usługi w zakresie projektowania, skanowania i wytwarzania różnorodnych elementów w 7. technologiach druku 3D: FDM (farma 40 drukarek), SLA, SLS, PolyJet, DLP, DMLS oraz CJP.
Do konkursu zgłoszono „Zestaw narządów sztucznych do celów ćwiczeń medycznych i pre-operacyjnych”, za który kapituła konkursu pod przewodnictwem p. prof. Grzegorza Budzika, przyznała wyróżnienie dla naszego Uniwersytetu.