Szkolenie z zakresu przedsiębiorczości akademickiej Szkolenie z zakresu przedsiębiorczości akademickiej

Szkolenie z zakresu przedsiębiorczości akademickiej

Szanowni Państwo,
zapraszamy na szkolenie dot. przedsiębiorczości akademickiej, które odbędzie się dnia 15 listopada 2023 r. od godz. 9:00 do godz. 15. w sali Senatu UKW. Szkolenie realizowane jest w ranach projektu "Inkubator Innowacyjności 4.0" i dedykowane jest pracownikom naukowym naszej uczelni.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: innowacje@ukw.edu.pl
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 listopada 2023 r., o godz. 12.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Szkolenie dofinansowano z programu „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowanego w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).