Aktualna oferta naukowo-badawcza UKW Aktualna oferta naukowo-badawcza UKW

Aktualna oferta naukowo-badawcza UKW

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naukowo-badawczą naszego Uniwersytetu.

Nowy katalog, który oddajemy w Państwa ręce, zawiera pełną gamę usług, jakie oferuje UKW w zakresie 19. dyscyplin naukowych. Prowadzimy prace w ramach interdyscyplinarności naukowo-badawczej, rozwiązujemy problemy o wymiarze społecznym, jak również rozwijamy kreatywne działania na rzecz wdrażania nowych projektów, rozwiązań oraz technologii. Nasi naukowcy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem we współpracy z przemysłem, jak również otoczeniem społecznym i są do dyspozycji, aby zapewnić bezpośredni dostęp do wiedzy i nowych badań, sieci kontaktów istotnych dla różnego rodzaju przedsięwzięć.

W zakresie koordynacji współpracy pomiędzy uczelnią i przedsiębiorcami oraz komercjalizacji badań i wspierania przedsiębiorczości akademickiej działa Centrum Transferu Technologii i Innowacji.