UKW na WOD-KAN 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego był jednym z wystawców XXVI Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018. Stoisko zorganizowane było wspólnie z konsorcjantem Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.

Wydarzenie skupia przedsiębiorców branży z kraju i ze świata. To miejsce spotkań przedstawicieli świata biznesu, nauki, instytucji publicznych i innych podmiotów z otoczenia biznesu.

W ramach targów przedstawiciele UKW odbyli wiele rozmów z przedstawicielami branży, promowali ofertę Uniwersytetu, poszukiwali potencjału do współpracy i komercjalizacji badań naukowców.

To kolejne wydarzenie, które wpisane jest w ogólną strategię PR Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Kolejne to IMPACT ’18 w Krakowie (13-14 czerwca) oraz targi Intarg 2018 w Katowicach (20-21 czerwca).