Seminarium: Dotacje na innowacje gospodarcze

Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zaprasza na seminarium „Dotacje na innowacje gospodarcze - Bony na Innowacje dla MŚP i Regionalne Agendy Naukowo-Badawcze – zasady udzielania wsparcia dla przedsiębiorców i oferta badawcza Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego dla gospodarki.”

Seminarium odbędzie się w dniu 14 czerwca 2016 roku o godzinie 10:00 (czas trwania ok. 2 godziny) w Auli Laboratorium Badawczego Mikotoksyn, ul. Chodkiewicza 30 w Bydgoszczy. Na seminarium zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z oferty badawczej Uniwersytetu oraz pracowników naukowych. Zgłoszenia prosimy kierować mailem na adres innowacje@ukw.edu.pl (z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy firmy lub jednostki naukowej).

Nabór wniosków o Bony na innowacje dla MŚP ogłosiła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach II Osi priorytetowej: „Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B R I” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020. Wnioski można składać od 06 czerwca 2016 r. do 30 stycznia 2017 r. (z zastrzeżeniem, że konkurs podzielony jest na etapy. Etap konkursu obejmuje nabór wniosków w okresie dwumiesięcznym, a następnie ich ocenę oraz opublikowanie listy ocenionych projektów).

Nabór wniosków  o Regionalne agendy naukowo-badawcze ogłosiło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach IV Osi priorytetowej: „Zwiększenie potencjału naukowo-badawczego” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020. Wnioski można składać w konsorcjum jednostki naukowej i przedsiębiorcy od 30 czerwca do 29 lipca 2016 r.