Biznes po studencku - konkurs

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego we współpracy z Fundacją Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich studentów UKW do udziału w konkursie na opracowanie biznesplanu.

Przedmiotem zadania konkursowego jest przygotowanie uproszczonego biznes planu dotyczącego założenia własnej firmy, który przekona Organizatorów, że autor jest najlepszym kandydatem do otrzymania nagrody konkursowej. Uproszczony biznes plan musi być samodzielną pracą uczestnika, przedstawiającą koncepcję utworzenia i rozwoju własnej firmy w formie szablonu modelu biznesowego Business Model Canvas.

Projekty konkursowe należy przesyłać w formie załącznika do wiadomości e-mail na skrzynkę innowacje@ukw.edu.pl w terminie do dnia 14.06.2016 r.

Uczestnicy Konkursu w okresie trwania naboru formularzy mają możliwość wzięcia udział w warsztatach aktywizujących poświęconych opracowywaniu biznes planu w formie Business Model Canvas, który stanowi formularz konkursowy. Terminy warsztatów to: 31.05.2016r.  oraz 9.06.2016r. Godzina i miejsce warsztatów zostaną ogłoszone na stronie innowacje.ukw.edu.pl w zakładce „Aktualności”.

Zwycięzcą Konkursu jest osoba, której Biznes Plan zdobędzie najwyższą liczbę punktów przyznanych przez Organizatora.

Nagrodami w konkursie są:

1. nagrody niematerialne - po 10 godzin doradztwa indywidualnego -coaching biznesowy dla 4 laureatów (pierwsze miejsce i 2 wyróżnienia) w obszarze założenia, prowadzenia, rozwinięcia pomysłów, stworzenia modeli biznesowych dopasowanych dla ich działalności, doradztwo prawne i finansowe, możliwość prezentacji projektów przed „aniołem biznesu” – potencjalnym inwestorem, który może wesprzeć rozwój przedsiębiorstwa wkładem kapitałowym i swoim doświadczeniem biznesowym, możliwość (ale nie gwarancja!) powołania spółki z „aniołem biznesu” dla realizacji konkursowego biznes planu w praktyce – nagrodę zapewnia Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – Centrum Transferu Technologii i Innowacji (5 godzin coachingu dla każdego laureata) i Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (5 godzin coachingu dla każdego laureata).
  2. nagrody materialne – 3 nagrody rzeczowe (pierwsze miejsce i 2 wyróżnienia)– sprzęt elektroniczny: tablety 10” lub urządzenia 2w1 – tablet z klawiaturą o wartości jednostkowej do 700 zł (pierwsze miejsce) i do 400zł (wyróżnienie).

Zgłoszenia elektroniczne na warsztaty:

31.05, godz. 16.15, s. 133 ul.Chodkiewicza 30 - http://biznespostudencku1.evenea.pl/
9.06 - godz. 16.15 - http://biznespostudencku2.evenea.pl/

Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia i nazwiska zwycięzcy oraz nazwy studiowanego kierunku studiów.