Konferencja Agencja Rozwoju Przemysłu – biznes, rozwój, innowacje - 26.11.2015 r.

26 listopada 2015 roku na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się Konferencja: Agencja Rozwoju Przemysłu – biznes, rozwój, innowacje. Wydarzenie skierowane do przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego stanowi inicjatywę przeprowadzoną wspólnie przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie i Centrum Transferu Technologii i Innowacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Konferencja wchodzi w skład ogólnopolskiej kampanii ARP, która za cel stawia sobie przedstawienie warunków wsparcia dla małych, średnich i dużych firm planujących wdrażanie projektów innowacyjnych, promowanie idei „otwartych innowacji”, a także wymianę kontaktów i ofert wśród przedsiębiorców.

Relacja studentek dostępna w załączniku.